Vytvořeno 07.11.2010 20:56
07.11.2010 Mistrovstvi CR v horskem OB
DD      10 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Bulvova Hana              YK 66   C yntelygentny krasavyce         192.03         
 1. Matrasova Vendula         YK 82   C yntelygentny krasavyce         192.03         
 3. Stankova Stepanka         TSU89   C LKT 80 Sumperk                 199.46   + 7.43
 3. Brezinova Marie           TSU91   C LKT 80 Sumperk                 199.46   + 7.43
 5. Stepanska Adela           KRU88   C Krute kruty                    200.20   + 8.17
 5. Kabathova Eva             KRU89   C Krute kruty                    200.20   + 8.17
 7. Svecova Iva               IVY71   C IVY                            228.39   +36.36
 7. Kaplanova Iva             IVY68   C IVY                            228.39   +36.36
 9. Dobra Libuse              ZUL82   C ZULIZABA                       240.43   +48.40
 9. Kroutilova Zuzana         ZUL77   C ZULIZABA                       240.43   +48.40
11. Zaveska Anna              CC 88   C Corpora Cavernosa              255.34   +63.31
11. Setinkova Eva             CC 87   C Corpora Cavernosa              255.34   +63.31
13. Vildmonova Pavla          LG 74   C Loko Girls                     258.03   +66.00
13. Havelkova Eva             LG 59   C Loko Girls                     258.03   +66.00
15. Berzinska Sona            ZH 85   C Zabohrobari                    262.11   +70.08
15. Tvaruzkova Petra          ZH 84   C Zabohrobari                    262.11   +70.08
17. Hendrychova Zuzana        OK 89   C Opily korab                    333.15  +141.12
17. Vikova Vendula            OK 89   C Opily korab                    333.15  +141.12
    Percic Elena              CA3     C CAO3                              abs         
    Koporova Petra            KOD93   C Kureci oddil                      abs         
    Jemelikova Denisa         KOD93   C Kureci oddil                      abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 07.11.2010 20:56
07.11.2010 Mistrovstvi CR v horskem OB
DD40      7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Valentova Helena          TJD65   C Takhle jedou damy              205.51         
 1. Nemeckova Jarmila         TJD66   C Takhle jedou damy              205.51         
 3. Vavrusova Helena          J+S61   C Jana+Sirka                     205.53   + 0.02
 3. Chloupkova Jana           J+S59   C Jana+Sirka                     205.53   + 0.02
 5. Cermakova Renata          WC 65   C Wild Cat                       211.23   + 5.32
 5. Tepla Hana                WC 65   C Wild Cat                       211.23   + 5.32
 7. Klapalova Jana            RWM64   C Rote wein Madchen              215.49   + 9.58
 7. Prochazkova Alexandra     RWM70   C Rote wein Madchen              215.49   + 9.58
 9. Kubatova Milada           PRG47   C Pragovacky                     237.55   +32.04
 9. Hankovska Jana            PRG40   C Pragovacky                     237.55   +32.04
11. Hajkova Vera              KAN55   C Kangdokto                      254.28   +48.37
11. Setinkova Zuzana          KAN57   C Kangdokto                      254.28   +48.37
13. Krejcikova Monika         WI162   C WIT 1                          300.38   +94.47
13. Stackeova Anicka          WI155   C WIT 1                          300.38   +94.47
    Kucerova Vladimira        CHT64   C SK Chrast                        DISK         
    Jansová Alena             CHT58   C SK Chrast                        DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 07.11.2010 20:56
07.11.2010 Mistrovstvi CR v horskem OB
HD      13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Matrasova Katerina        KAK83   C Kopy a Katka                   188.33         
 1. Kopacek Jan               KAK85   C Kopy a Katka                   188.33         
 3. Zuzankova Tereza          NIS86   C                                206.16   +17.43
 3. Zuzanek Zdenek            NIS59   C                                206.16   +17.43
 5. Zverinova Martina         KZ 83   C Kraska a zvire                 207.08   +18.35
 5. Zverina Petr              KZ 82   C Kraska a zvire                 207.08   +18.35
 7. Hlavova Hana              ZH 88   C Zabohrobari                    215.05   +26.32
 7. Zimmermann Jakub          ZH 89   C Zabohrobari                    215.05   +26.32
 9. Dolezalova Monika         DZD88   C Dvojka zeleny do druhy         221.59   +33.26
 9. Makovsky Jakub            DZD85   C Dvojka zeleny do druhy         221.59   +33.26
11. Jurackova Jana            SDE86   C Stika & Drak Extreme Team      222.04   +33.31
11. Herman Jan                SDE85   C Stika & Drak Extreme Team      222.04   +33.31
13. Jakobova Adelka           ZTR90   C Ztraceni                       229.49   +41.16
13. Kolek Petr                ZTR75   C Ztraceni                       229.49   +41.16
15. Lislerova Adela           ALP80   C Alpinautic                     233.10   +44.37
15. Kurz Pavel                ALP76   C Alpinautic                     233.10   +44.37
17. Hosek Radim               BTH87   C Budu na Tebe hodnej            233.17   +44.44
18. Precechtelova Tereza      BTH89   C Budu na Tebe hodnej            233.18   +44.45
19. Mullerova Vera            LF 90   C lost forever                   238.29   +49.56
19. Zakouril Vit              LF 93   C lost forever                   238.29   +49.56
21. Labasova Katarina         10683   C 106 kilo zive vahy             242.49   +54.16
21. Kondrat Martin            10665   C 106 kilo zive vahy             242.49   +54.16
23. Zamazalova Katerina       HDK90   C Horem dolem nebo kolem         261.55   +73.22
23. Zajic Vitezslav           HDK86   C Horem dolem nebo kolem         261.55   +73.22
25. Janosikova Lenka          COU76   C COUPLE                         266.27   +77.54
25. Lukasak Stefan            COU67   C COUPLE                         266.27   +77.54
27. Chumova Jana              ZEL74   C Zelvy                          267.28   +78.55
27. Chum Jaroslav             ZEL66   C Zelvy                          267.28   +78.55
29. Peterova Vera             OLK87   C Osadka letajiciho koberce      270.45   +82.12
29. Doubal Jan                OLK86   C Osadka letajiciho koberce      270.45   +82.12
31. Zakravska Sarka           JAS89   C Jasa a Sasa                    273.29   +84.56
31. Skoda Jachym              JAS87   C Jasa a Sasa                    273.29   +84.56
33. Matrkova Lucka            TUL83   C Tulaci                         281.10   +92.37
33. Prasil Jan                TUL56   C Tulaci                         281.10   +92.37
35. Kynclova Martina          SS 86   C Splaseni sobi                  282.28   +93.55
35. Tihon Michal              SS 79   C Splaseni sobi                  282.28   +93.55
37. Kovarova Jitka            UT 73   C Ujde to                        309.36  +121.03
37. Kovar Vladimir            UT 72   C Ujde to                        309.36  +121.03
39. Nesporova Barbora         BRZ76   C Brzda & plyn                   327.31  +138.58
39. Soukup Radomir            BRZ68   C Brzda & plyn                   327.31  +138.58
41. Svihovska Eva             EPO82   C Ekonom Praha Outdoor           348.09  +159.36
41. Vojtik Petr               EPO72   C Ekonom Praha Outdoor           348.09  +159.36
43. Butorazova Eva            OT 86   C Oslik team                     348.37  +160.04
43. Novak Jan                 OT 86   C Oslik team                     348.37  +160.04
45. Hlavacova Lenka           CAB84   C Cmelda a Brumla                356.48  +168.15
45. Krejci Jiri               CAB86   C Cmelda a Brumla                356.48  +168.15
47. Zapletalova Katerina      NK 82   C Na kasi                        374.20  +185.47
47. Krenek Petr               NK 82   C Na kasi                        374.20  +185.47
49. Hrobarova Lenka           STR77   C Strasidelny les                379.20  +190.47
49. Hulec Vit                 STR78   C Strasidelny les                379.20  +190.47
51. Stepanova Dita            BP 79   C Bezbolestna pohodicka          394.49  +206.16
51. Lzicar Martin             BP 88   C Bezbolestna pohodicka          394.49  +206.16
53. Vasakova Hana             PCH87   C Prysec Chvojka                 397.58  +209.25
53. Blomann Antonin           PCH80   C Prysec Chvojka                 397.58  +209.25
    Myslivec Tomas            HM 70   C Horsti myslivci                  DISK         
    Bruhova Pavla             LIB86   C LIBIDO 1                         DISK         
    Sykora Jakub              LIB84   C LIBIDO 1                         DISK         
    Teskova Sarka             AVP85   C AVP UJEP                         DISK         
    Hejl Jakub                AVP89   C AVP UJEP                         DISK         
    Tylova Jana               TYL     C                                   abs         
    Tyl Michal                TYL     C                                   abs         
    Strakova Andrea           SPR91   C Straci Prochazka                  abs         
    Prochazka Pavel           SPR90   C Straci Prochazka                  abs         
    Myslivcova Pavla          HM 93   C Horsti myslivci                   abs         
    Topinkova Monika          KOK80   C Kristiansand orieneringsklubb     abs         
    Rollier Baptiste          KOK82   C Kristiansand orieneringsklubb     abs         
    Bolechova Anezka          DVA90   C Dva skritci jdou leesem...        abs         
    Plechac Petr              DVA80   C Dva skritci jdou leesem...        abs         
    Voracova Nada             TSU81   C LKT 80 Sumperk                    abs         
    Medlik Jan                TSU82   C LKT 80 Sumperk                    abs         
    Blatak Jakub              RAK83   C RaK                               abs         
    Vrbova Martina            FRA84   C Franknstajn jde na jisto          abs         
    Frank Petr                FRA88   C Franknstajn jde na jisto          abs     
    Pastorova Petra           MOS77   C Moskvici                         DISK
    Moskva Roman              MOS75   C Moskvici                         DISK    
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 07.11.2010 20:56
07.11.2010 Mistrovstvi CR v horskem OB
HD40      12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kozinova Jana             VIP66   C VIPelichane Kozesiny           223.03         
 1. Kozina Petr               VIP60   C VIPelichane Kozesiny           223.03         
 3. Horova Magda              BB 54   C Bludne balvany                 233.17   +10.14
 3. Hora Vladimir             BB 51   C Bludne balvany                 233.17   +10.14
 5. Prochazkova Pavlina       LM 64   C Loko Mix                       243.00   +19.57
 5. Prochazka Pavel           LM 65   C Loko Mix                       243.00   +19.57
 7. Glabaznova Jana           SLE61   C Slezane                        273.20   +50.17
 7. Sochor Tomas              SLE63   C Slezane                        273.20   +50.17
 9. Cechova Zuzana            RAJ69   C RajCe3 Magnus Orienteering     282.55   +59.52
 9. Rajnosek Zdenek           RAJ63   C RajCe3 Magnus Orienteering     282.55   +59.52
11. Cahlova Slavka            WI254   C WIT 2                          283.21   +60.18
11. Krejcik Zbynek            WI257   C WIT 2                          283.21   +60.18
13. Krajcova Vera             VYL58   C Vyletnici                      289.02   +65.59
13. Krajca Pavel              VYL57   C Vyletnici                      289.02   +65.59
15. Tloustova Eva             CEP69   C CEPHALUS ET ORIENTALIS         350.58  +127.55
15. Svab Jan                  CEP58   C CEPHALUS ET ORIENTALIS         350.58  +127.55
17. Nechutova Alena           AL 69   C Aligatori                      352.14  +129.11
17. Nechuta Milan             AL 70   C Aligatori                      352.14  +129.11
    Smutna Jana               JMS62   C J MS                             DISK         
    Smutny Michal             JMS62   C J MS                             DISK         
    Kleckova Zina             L  61   C Lenochodci                        abs         
    Klecka Quido              L  59   C Lenochodci                        abs         
    Knapova Iva               KOU60   C SK Koudelka                       abs         
    Knap Jan                  KOU51   C SK Koudelka                       abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 07.11.2010 20:56
07.11.2010 Mistrovstvi CR v horskem OB
HH      12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Janecek Olda              TTT82   C ToiToi Team                    219.51         
 1. Hora Voitoi               TTT83   C ToiToi Team                    219.51         
 3. Slezak Zdenek             OZV89   C Ogari z Valach                 224.10   + 4.19
 3. Horyna Roman              OZV76   C Ogari z Valach                 224.10   + 4.19
 5. Kral Vaclav               VDR82   C Vlci dul - ryzi eXtrem z hor   230.35   +10.44
 5. Axman Karel               VDR83   C Vlci dul - ryzi eXtrem z hor   230.35   +10.44
 7. Wolf Tomas                BEE79   C                                235.36   +15.45
 7. Svihovsky Jaromir         BEE80   C                                235.36   +15.45
 9. Swierc Marcin             STT85   C Salomon Trail Team             237.05   +17.14
 9. Hercog Piotr              STT76   C Salomon Trail Team             237.05   +17.14
11. Navratil Marek            OPA71   C Opavanet Tilak                 241.15   +21.24
11. Tomanek Daniel            OPA74   C Opavanet Tilak                 241.15   +21.24
13. Skripnik Ondrej           HUK75   C Husky/klacky.cz                241.47   +21.56
13. Skripnik Stepan           HUK79   C Husky/klacky.cz                241.47   +21.56
15. Seidl Miroslav            BAS74   C Boran a Sadlo                  245.03   +25.12
15. Boranek Petr              BAS70   C Boran a Sadlo                  245.03   +25.12
17. Sykora Lukas              MVL81   C Muzi v letech                  246.23   +26.32
17. Mazal Zdenek              MVL81   C Muzi v letech                  246.23   +26.32
19. Novotny Jiri              WI380   C                                248.21   +28.30
19. Pekarek Evzen             WI370   C                                248.21   +28.30
21. Žaloudík Jiří             LOV86   C lepus.cz                       250.22   +30.31
21. Čopjan Pavel              LOV85   C lepus.cz                       250.22   +30.31
23. Vicisson Martin           VM 88   C Vibrujici muflon               256.08   +36.17
23. Kobrisson Tomas           VM 89   C Vibrujici muflon               256.08   +36.17
25. Potstejnsky Jan           ZRB78   C zRychnova@bezci                258.59   +39.08
25. Klicha Martin             ZRB88   C zRychnova@bezci                258.59   +39.08
27. Kovalcik Tomas            JAM73   C SK Jamnice                     267.19   +47.28
27. Holas Tomas               JAM78   C SK Jamnice                     267.19   +47.28
29. Berka Lubomir             JJ 81   C Jenz Jsi                       272.18   +52.27
29. Cervak Jan                JJ 80   C Jenz Jsi                       272.18   +52.27
31. Simunek Jan               DU 82   C Dinosauri z udoli              283.55   +64.04
31. Zavesky Filip             DU 93   C Dinosauri z udoli              283.55   +64.04
33. Klasterecky Tomas         SR 81   C Sebrana ryma                   283.57   +64.06
34. Pilgr Ludek               SR 76   C Sebrana ryma                   284.05   +64.14
35. Smekal Vaclav             TVP89   C Trn v prdeli                   284.50   +64.59
35. Vlazny Jan                TVP89   C Trn v prdeli                   284.50   +64.59
37. Exner Jan                 ZCC90   C Zensky, chlast a chlebicky     304.43   +84.52
37. Kucera Michal             ZCC92   C Zensky, chlast a chlebicky     304.43   +84.52
39. Janata Jakub              STH92   C SK Studenec                    304.47   +84.56
39. Charvat Jiri              STH92   C SK Studenec                    304.47   +84.56
41. Krtil Josef               DL 76   C Duo Lions                      309.11   +89.20
41. Jakes Josef               DL 65   C Duo Lions                      309.11   +89.20
43. Cisar Jan                 WAT86   C Warmpeace adventure team       310.47   +90.56
43. Mical Tomas               WAT85   C Warmpeace adventure team       310.47   +90.56
45. Bergl Tomas               HT 78   C Hovna tlusty                   312.38   +92.47
45. Pasek Frantisek           HT 76   C Hovna tlusty                   312.38   +92.47
47. Kasal Vit                 STS75   C Staticky sprint                326.42  +106.51
47. Stachon Zdenek            STS80   C Staticky sprint                326.42  +106.51
49. Hodek Michal              SM 88   C Smrdute Mocaly                 328.29  +108.38
49. Cerny Martin              SM 89   C Smrdute Mocaly                 328.29  +108.38
51. Urban Hynek               SES68   C Seskocil z rude skaly a vyrazi 330.27  +110.36
51. Sebanek Martin            SES64   C Seskocil z rude skaly a vyrazi 330.27  +110.36
53. Ridel Jakub               KR 75   C KR                             350.41  +130.50
54. Kratochvil Daniel         KR 73   C KR                             350.51  +131.00
55. Malik Kuba                EAP86   C EPO - argiak piztu             390.12  +170.21
56. Svoboda Lukas             EAP79   C EPO - argiak piztu             390.14  +170.23
57. Doubal Jaromir            KNE55   C Knedlici                       429.52  +210.01
58. Dlouhy Josef              KNE91   C Knedlici                       429.55  +210.04
    Krticka Jan               PK 79   C PLUKON                           DISK         
    Otruba Karel              PK 79   C PLUKON                           DISK         
    Svirak Ondrej             LP 91   C Laxni pristup                     abs         
    Chromy Adam               LP 90   C Laxni pristup                     abs         
    Lunak Tomas               HUM84   C Humbuk Team                       abs         
    Dusatko Jan               HUM85   C Humbuk Team                       abs         
    Skop Milan                KDN76   C Kadernici                         abs         
    Hruska Petr               KDN86   C Kadernici                         abs         
    Jirak Cenda               SPA78   C Slivopal                          abs         
    Bercha Simon              SPA77   C Slivopal                          abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 07.11.2010 20:56
07.11.2010 Mistrovstvi CR v horskem OB
HH40      11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kovar Jindrich            AP      C Asaci pasaci                   233.47         
 1. Pilar Karel               AP 55   C Asaci pasaci                   233.47         
 3. Grepl Ladislav            SK 61   C STEKON                         253.06   +19.19
 3. Hepnar Lubos              SK 63   C STEKON                         253.06   +19.19
 5. Hosek Lubomir             BV 61   C Bramborovi vylupci             253.17   +19.30
 5. Brozka Martin             BV 69   C Bramborovi vylupci             253.17   +19.30
 7. Vaclavek Tomas            ST158   C SKIOB 1                        258.55   +25.08
 7. Dikos Pavel               ST160   C SKIOB 1                        258.55   +25.08
 9. Meznik Vlada              LB 64   C Loko Boys                      284.08   +50.21
 9. Marek Honza               LB 61   C Loko Boys                      284.08   +50.21
11. Albert Frantisek          ST258   C SKIOB 2                        329.37   +95.50
11. Sklenar Antonin           ST248   C SKIOB 2                        329.37   +95.50
13. Zacek Martin              SZ 68   C Starsi zacci                   330.48   +97.01
13. Borovicka Milan           SZ 61   C Starsi zacci                   330.48   +97.01
15. Hladik Vladimir           FA 68   C FAST ARROWS                    334.22  +100.35
16. Sramek Radomil            FA 67   C FAST ARROWS                    334.26  +100.39
17. Sedlacek Tomas            KRA64   C Krasovlak                      352.22  +118.35
17. Janovic Ondrej            KRA59   C Krasovlak                      352.22  +118.35
19. Zeman Jaroslav            CHT59   C SK Chrast                      359.53  +126.06
20. Kopacek Miroslav          CHT60   C SK Chrast                      359.56  +126.09
21. Kraus Miroslav            KK 59   C Kysele ksichty                 393.33  +159.46
21. Cenovsky Vit              KK 53   C Kysele ksichty                 393.33  +159.46
    Soucek Karel              VKT66   C Vetos klokan team                DISK         
    Muller Robert             VKT69   C Vetos klokan team                DISK         
    Vlcek Josef               PAD56   C Padavky                          DISK         
    Malec Jaromir             PAD56   C Padavky                          DISK         
    Kucera Zdenek             NAC56   C Nacali jsme druhou stovku         abs         
    Klos Vaclav               NAC60   C Nacali jsme druhou stovku         abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                             Vytvořeno 07.11.2010 20:56
07.11.2010 Mistrovstvi CR v horskem OB
T      8 kontrol
                                                                     protokol  mezičasy
---------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gloncak Peter             RT 79   C Revival Trosecnikov            124.39         
  1. Bednarik Martin           RT 72   C Revival Trosecnikov            124.39         
  3. Minar Marek               ASU94   C Magnus Orienteering            127.06   + 2.27
  3. Navratil Tomas            ASU88   C Magnus Orienteering            127.06   + 2.27
  5. Matyk Tomas               HOU88   C Houbari                        130.11   + 5.32
  5. Jirka Michal              HOU84   C Houbari                        130.11   + 5.32
  7. Strachota Michal          YAH83   C **YAHOO**                      132.44   + 8.05
  7. Strachota Petr            YAH87   C **YAHOO**                      132.44   + 8.05
  9. Touzil Karel              KT 76   C Klokan team                    141.09   +16.30
  9. Svoboda Ondrej            KT 76   C Klokan team                    141.09   +16.30
 11. Kumpost Jaroslav          ASU78   C Magnus Orienteering            154.45   +30.06
 11. Koblizek Kamil            ASU80   C Magnus Orienteering            154.45   +30.06
 13. Borankova Karolina        KAM95   C SK Kamenice                    157.13   +32.34
 13. Valasek Jan               KAM94   C SK Kamenice                    157.13   +32.34
 15. Mechlova Lenka            JIL90   C OK Jilemnice                   161.01   +36.22
 15. Maly Ales                 JIL87   C OK Jilemnice                   161.01   +36.22
 17. Cabelkova Jana            ZH384   C Zabohrobari 3                  162.19   +37.40
 17. Reinerova Barbara         ZH384   C Zabohrobari 3                  162.19   +37.40
 19. Bechynsky Lukas           TAR80   C Tarbici                        163.55   +39.16
 19. Klimenko Igor             TAR80   C Tarbici                        163.55   +39.16
 21. John Vladimir             VD 55   C Vzdy dojdem                    167.13   +42.34
 21. Blabla Zdenek             VD 81   C Vzdy dojdem                    167.13   +42.34
 23. Coufalova Marketa         TSU88   C LKT 80 Sumperk                 167.18   +42.39
 23. Sedlacek Petr             TSU81   C LKT 80 Sumperk                 167.18   +42.39
 25. Vavrova Veronika          ASU85   C Magnus Orienteering            167.25   +42.46
 26. Vlazna Lucie              BIG87   C Bigfeet                        175.46   +51.07
 26. Novak Daniel              BIG87   C Bigfeet                        175.46   +51.07
 28. Mala Vera                 POM77   C PoMalici                       177.51   +53.12
 28. Maly Evzen                POM61   C PoMalici                       177.51   +53.12
 30. Cernoch Michal            RK 77   C Rostrhany kecki                178.29   +53.50
 30. Fikejs Vladimir           RK 57   C Rostrhany kecki                178.29   +53.50
 32. Stankova Lucie            NSJ87   C Ne, sak jo                     179.30   +54.51
 32. Khyn Vitezslav            NSJ83   C Ne, sak jo                     179.30   +54.51
 34. Sindelka Antonin          VEL72   C Velbloudi                      186.35   +61.56
 34. Grünwald Martin           VEL79   C Velbloudi                      186.35   +61.56
 36. Vozdova Aneta             KSU93   C KSU Šumperk                    187.34   +62.55
 36. Hnilicova Sarka           KSU94   C KSU Šumperk                    187.34   +62.55
 38. Lejbl Lada                VMJ69   C Velkej a malej                 191.03   +66.24
 38. Lejbl Lada ml             VMJ00   C Velkej a malej                 191.03   +66.24
 40. Krivancova Zdenka         2R 94   C                                191.11   +66.32
 40. Simon Vaclav              2R 91   C                                191.11   +66.32
 42. Pesek Kamil               FL 80   C Franta a Lojza                 193.04   +68.25
 42. Pilgrova Jana             FL 82   C Franta a Lojza                 193.04   +68.25
 44. Dvoracek Vlastimil        DVO59   C Dvorky                         193.19   +68.40
 44. Dvoracek Radek            DVO94   C Dvorky                         193.19   +68.40
 46. Brezinova Dana            TSU58   C LKT 80 Sumperk                 193.41   +69.02
 46. Kral Jiri                 TSU59   C LKT 80 Sumperk                 193.41   +69.02
 48. Jakubec Ales              KCI80   C Kanci                          194.15   +69.36
 48. Bechynsky Matous          KCI81   C Kanci                          194.15   +69.36
 50. Kavkova Dana              KAV61   C KAVKY                          194.36   +69.57
 50. Kavka Jiri                KAV59   C KAVKY                          194.36   +69.57
 52. Reslova Hana              KOF93   C Kofolaci                       194.41   +70.02
 52. Hulec Jan                 KOF81   C Kofolaci                       194.41   +70.02
 54. Stancl Jiri               ASU63   C Magnus Orienteering            195.31   +70.52
 54. Prochazka Pavel           ASU69   C Magnus Orienteering            195.31   +70.52
 56. Vlazna Mirka              KL 58   C KONLUH                         195.51   +71.12
 56. Smickova Eva              KL 63   C KONLUH                         195.51   +71.12
 58. Bohacova Lucie            PPC87   C Posledni pekny coury           200.53   +76.14
 58. Vlach Jan                 PPC82   C Posledni pekny coury           200.53   +76.14
 60. Syslova Iva               WT 61   C Walk Team                      203.45   +79.06
 60. Krsak Karel               WT 59   C Walk Team                      203.45   +79.06
 62. Urban Jan                 ZH175   C Zabohrobari 1                  207.59   +83.20
 62. Vesely Martin             ZH175   C Zabohrobari 1                  207.59   +83.20
 64. Krupova Tereza            DRU87   C Druteva                        210.35   +85.56
 64. Benes Miroslav            DRU81   C Druteva                        210.35   +85.56
 66. Posseltova Tereza         TAT92   C Tatranky                       215.20   +90.41
 66. Zuchova Tereza            TAT93   C Tatranky                       215.20   +90.41
 68. Betlach Michal            UH 78   C Uspavaci hadu                  217.48   +93.09
 68. Pilkova Veronika          UH 82   C Uspavaci hadu                  217.48   +93.09
 70. Prochazkova Katerina      VPR93   C Vesele se prochazet            218.38   +93.59
 70. Vesely Jakub              VPR95   C Vesele se prochazet            218.38   +93.59
 72. Skoumalova Marie          KO 45   C Konice                         222.18   +97.39
 72. Dittrichova Lenka         KO 62   C Konice                         222.18   +97.39
 74. Jiraskova Lucie           SL 85   C Svedkove Leninovy              222.26   +97.47
 74. Krizova Lenka             SL 85   C Svedkove Leninovy              222.26   +97.47
 76. Bednarova Michaela        JEZ     C Jezinky                        223.48   +99.09
 76. Mullerova Zorka           JEZ67   C Jezinky                        223.48   +99.09
 78. Mertova Eva               SSC85   C SpongeBob & Sandy Cheeks       223.58   +99.19
 78. Ruzicka Zdenek            SSC87   C SpongeBob & Sandy Cheeks       223.58   +99.19
 80. Haering Jan               LAR75   C Larus                          227.44  +103.05
 80. Vlckova Sarka             LAR80   C Larus                          227.44  +103.05
 80. Vejrostova Terezie        LAR75   C Larus                          227.44  +103.05
 83. Konig Lukas               ZH280   C Zabohrobari 2                  228.17  +103.38
 83. Patek Richard             ZH276   C Zabohrobari 2                  228.17  +103.38
     Siskova Vladimira         ZH484   C Zabohrobari 4                    DISK         
     Jirackova Jana            ZH486   C Zabohrobari 4                    DISK         
     Kochova Nikola            PRY93   C Plysovy rypacci                  DISK         
     Hostas Petr               PRY90   C Plysovy rypacci                  DISK         
     Novotna Eva               PYC79   C SK Pycha                         DISK         
     Novotny Michal            PYC77   C SK Pycha                         DISK         
     Horych Eduard             TAE97   C Tomas a Eda                       abs         
     Kucera Tomas              TAE94   C Tomas a Eda                       abs         
     Kopecka Eliska            GYZ92   C Gymnazium Zamberk                 abs         
     Chladkova Simona          GYZ96   C Gymnazium Zamberk                 abs         
     Svobodna Tereza           MMA93   C Magnus runs for Mikulas and An    abs         
     Barcik Robert             MMA92   C Magnus runs for Mikulas and An    abs         
     Notova Milena             CEM77   C CEMANO                            abs         
     Notova Milena             CEM78   C CEMANO                            abs         
     Cesakova Lenka            CEM80   C CEMANO                            abs         
     Kralova Lucie             KKO84   C Kralovsky korab                   abs         
     Korab Roman               KKO83   C Kralovsky korab                   abs         
     Simova Michaela           SEX98   C sumpersti exblondaci              abs         
     Sima Michal               SEX64   C sumpersti exblondaci              abs         
     Simova Tereza             KAP96   C kozel a puboska                   abs         
     Blaha Roman               KAP64   C kozel a puboska                   abs         
     Svobodova Janca           PIS82   C Piskoti                           abs         
     Svoboda Lukas             PIS79   C Piskoti                           abs         
     Lux Zdenek                DB 62   C DUO BOYS                          abs         
     Levy Tomas                DB 68   C DUO BOYS                          abs         
     Schvachova Stana          RAC71   C Rachejtle                         abs         
     Tuzilova Stepanka         RAC70   C Rachejtle                         abs         
     Neradova Alena            KRO85   C Krokousi                          abs         
     Dlabaja Tomas             KRO83   C Krokousi                          abs         
     Krpatova Klara            NNJ93   C Najisto na jisto                  abs         
     Hyka Jan                  NNJ90   C Najisto na jisto                  abs         
     Srajerova Sylva           MUZ76   C Muzejnice                         abs         
     Skopova Jana              MUZ75   C Muzejnice                         abs         
     Fencikova Lucie           BRO91   C Brodacky                          abs         
     Hercigova Anna            BRO91   C Brodacky                          abs         
     Coufal Radek              HLU90   C Hlubola Team A                    abs         
     Panovec Jan               HLU89   C Hlubola Team A                    abs         
MS   Nemsak Miroslav           VV 73   C Magnus Orienteering - Velcí Ja 137.48   +13.09
MS   Vanous Jan                VV 73   C Magnus Orienteering - Velcí Ja 137.48   +13.09
MS   Kriz Lukas                GLU82   C Glum na Krizi                  236.16  +111.37
---------------------------------------------------------------------------------------